Ege Parça Eşya Taşıma

Antika Eşya Taşımacılığı

İstanbul Ege Nakliyat

Antika Eşya Taşımacılığı

İstanbul Ege Nakliyat şirketimiz antika eşya nakliyecılığı konusunda yalnızca İstanbul’da değil, Türkiye’nin nerdeyse her yerinde hizmet sunmaktadır. Şirketimizde araç filosu ve çalışan kadro olarak geniş olması müşterilerimizin memnuniyeti açısından önemlidir. Böylelikle arzu ettiğiniz zaman antika eşyalarınızın taşınma işlemlerini gerçekleştirebilirler. Ege Nakliyat, nakliyat piyasasında olan deneyimiyle daima tercih edilen olmuştur. Antika eşya nakliyecılığında en önemli unsur güvenmektir. Nakliyat şirketinize güveniyorsanız, gönül rahatlığı ile antika eşyalarınızın taşınmasını isteyebilirsiniz. Gönül rahatlığıyla bir taşımacılık işlemi için güven yeterli olacaktır. Tablo Nakliyat işleminde şirketimiz güven konusunu temel prensibi haline getirmiş bulunur.

Parça eşya nakliye alanında bir hayli ilerleyen İstanbul Ege Nakliyat, antika nakliyecılığında da ilk akla gelen isimlerden olmayı başarmıştır. Parça eşy nakliyecılığı alanında çok büyük bir dikkatle yapılması gerekli olan antika eşya nakliyecılığı en ufak bir hata yapıldığında telafi edilemez sonuçlar doğurabiliyor. Eğer sizler de gönül rahatlığı ile güvenebileceğiniz antika eşya nakliyecılığı hizmeti almak istiyorsanız, yapmanız gerekli olan tek şey bizleri arayarak şartları konuşmak olacaktır. İstanbul Ege Nakliyat olarak en güvenilir antika eşya nakliye hizmeti sizlere sunmak için burda bekliyoruz!

Nakliyat Talep Formu

Bırakın Biz Taşıyalım

Deneyimli Personel

Ege Nakliyat olarak alanında uzman personellerimizle kesintisiz ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Son Model Araçlar

Her türlü nakliyat ihtiyacına uygun araçlarımız ve geniş filomuzla 7/24 hizmetinizdeyiz.

Paketleme Hizmeti

Taşıma işleminden önce özel ithal edilen kaliteli malzemelerle eşyalarınızı güvenle paketliyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Taşıma işleminin başından sonuna kadar sizlerin memnuniyetini önemsiyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Merak Edilenler

Parça eşya taşımacılığı, az sayıdaki eşyalarınızın eşya hassasiyeti ön planda tutularak güvenli ve hızlı bir şekilde taşınması işlemidir. Taşınma işlemi istediğiniz iki konum arasında yapılır ve deneyimli ekiplerimiz tarafından ambalajlanır ve hazırlanır. Bu işlem gerçekleştirilirken eşyalarınızın güvenliği ve gizliliği bizim için önemlidir. 25 yıllık deneyimlerimiz ve binlerce mutlu müşterimizin bizi tercih etmesinin başlıca sebeplerinden birisi budur.
Firmamız taşıma işlemlerini hem hızlı hem sorunsuz, hem de zamanında yaparak müşterilerinden tam not almaktadır. Deneyimli ekibimiz, özel dizayn edilmiş araçlarımız ve 7/24 hizmetimiz ile sizlerin de eşyalarınızı taşımak için buradayız. Bize ihtiyacınız olduğu her an ulaşarak en uygun fiyata hizmet alabilirsiniz. Parça eşya taşımacılığı yapan firmalar arasında lider konumdayız. Geniş araç filomuz ve deneyimli personellerimiz ile müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Mobilya, tekstil ürünleri, mutfak eşyası, beyaz eşya gibi taşınmasını istediğiniz tüm eşyalarınızı parça eşya taşımacılığı sistemi ile anında taşıyoruz. Bize hemen şimdi ulaşarak her konuda destek ve hizmet alabilirsiniz.
Firma bünyesinde bulunan araçlar ile parça eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet için düzenli olarak günlük, haftalık ve aylık olmak üzere seferler organize edilir. Parça eşya taşıtacak müşterimize uygun bir zamanda uygun ücret karşılığında parsiyel (parça eşya) eşyalarının nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Tüm yurt geneline günlük parsiyel taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Parsiyel taşıma için İstanbul Ege Nakliyat elinizde bulunan parça eşyalarınızı zamana uygun olarak güvenle şehir içi ve şehirler arası taşımaktadır. Her bütçeye uygun parsel ev eşyası taşıma fiyatlarımız ile şehirler arası nakliye de uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz az sayıda eşya taşıma veya komple ev taşıma işleminiz için her zaman yanınızdayız. Ülkemizin dört bir yanında bulunan ofislerimiz ve araç filomuz ile tüm Türkiye içerisinde eşyalarınızı güvenle taşımaktayız.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sigorta yapıyoruz. Nakliye iş kolu ile ilgili sigortalar için yasal bir zorunluluk yoktur. Müşterilerimize bizim ile iletişime geçtikleri an sigorta yapmalarını öneriyoruz. Sigorta uygulanması fiyata ekstra bir yük bindireceğinden bu hizmet tamamen istek doğrultusunda uygulanır.

Bizim için ne dediler?

Mutlu Müşteriler

Seda Dorukhan

Oldukça profesyonel bir şirket. Sorunsuz şekilde parça eşyalarımı hızlı ve güvenli şekilde taşıdılar. Teşekkür ederim 🙂

Aslı Özkubat

Her şeyi tüm aşamalarıyla öncesinden planladılar ve tam da söz verildiği sürede taşıdılar. Oldukça başarılı buldum.

Murat Altun

Antika eşyalarımın taşıma işlemini sorunsuz hallettiler. Herkese tavsiye ederim.

Çağrı Merkezi Whatsapp Destek