Ege Parça Eşya Taşıma

İstanbul – Aydın Parça Eşya Taşıma

İstanbul – Aydın Parça Eşya Taşıma

Hepimizin bildiği üzere küçük parça eşyalar en yaygın şekilde kargo yöntemi ile yerlerine ulaştırılıyor. Ancak çok büyük parçalar söz konusu olduğunda İstanbul – Aydın parça eşya nakliye hizmetlerinden faydalanarak daha makul fiyatlarla bu eşyalarınızı gönderebilirsiniz efendim. Üstelik kargo yöntemi gibi oldukça pahalı bir yöntem yerine hizmetlerimizden yararlanmanız sizlerinde avantajına olacaktır. Yaklaşık olarak %70 dolayında daha hesaplı olan bu sistem bütünüyle siz saygıdeğer müşterilerimizin memnuniyetini amaçlıyor. Peki, süreç nasıl başlıyor ve kaliteli hizmetimiz içerisinde hangi işlemleri yapıyoruz. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeden konumuzun ayrıntılarına geçelim

İzninizle bu noktada küçük bir hatırlatma yaparak konumuza devam edelim. İstanbul – Aydın parsiyel nakliyat alanında uzun senelere yayılan deneyimi ve bilgi birikimi ile firmamızı tercih etmeniz hem eşyanızın daha kısa bir süre içinde yerine ulaşmasını sağlıyor hem de kurumsal anlamda çalışmalarımızdan yaralanmış oluyorsunuz. Çünkü gönderileriniz tıpkı evden eve taşıma hizmetinde olduğu gibi sigortalı bir biçimde yerine ulaşıyor ve hasarsız bir nakliye önceliğimizi oluşturuyor. Ayrıca bu hizmetimizin mobilya grubu ya da büyük parça beyaz eşya gibi boyutları itibariyle büyük parçaları kapsadığını hemen belirtelim efendim. Dolayısıyla maalesef çok küçük parça eşyaları kabul edemiyoruz. Bunun beraberinde firmamız ile irtibat kurmanızın ardından evvela eşyanın bulunduğu adreste bir izolasyon çalışması gerçekleştiriyoruz. Eşyanın durumuna göre poliüretan balonlu naylon, battaniye ve benzer izolasyon malzemeleriyle gerçekleştirdiğimiz bu çalışma takdir edersiniz ki hayati önem taşıyor. İzolasyonu tamamlanan eşyalarınızı teslim aldığımıza dair belgenizi düzenledikten sonra artık yerine ulaştırılmak üzere eşyanız yola çıkarılıyor.

Elbette bu tarz bir hizmet türünde kurumsallık aranır ve tecrübe firma açısı önemli bir kriterdir. Uzun senelerdir parça eşya nakliye ve taşımacılık alanında kaliteli hizmetler üreten firmamızı bu alanda tercih ederek isabetli bir karar vermiş olacağınıza lütfen emin olunuz. Ayrıca eşyanız yola çıkarıldığında sizleri sms ile bilgilendiriyoruz ve eşyanızın son durumunu yakından takip ediyorsunuz. Lütfen İstanbul – Aydın parça eşya nakliye hizmetlerinin 7/24 açık bulundurulan Müşteri destek hattını arayarak güncel fiyatlarımız ve çalışmalarımız hakkında ayrıntılı bilgi istemekten çekinmeyiniz. Sizleri bilgilendirmekten büyük mutlu oluruz. Firmamızı seçtiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz ve esenlikler temenni ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Parça eşya taşımacılığı, az sayıdaki eşyalarınızın eşya hassasiyeti ön planda tutularak güvenli ve hızlı bir şekilde taşınması işlemidir. Taşınma işlemi istediğiniz iki konum arasında yapılır ve deneyimli ekiplerimiz tarafından ambalajlanır ve hazırlanır. Bu işlem gerçekleştirilirken eşyalarınızın güvenliği ve gizliliği bizim için önemlidir. 25 yıllık deneyimlerimiz ve binlerce mutlu müşterimizin bizi tercih etmesinin başlıca sebeplerinden birisi budur.
Firmamız taşıma işlemlerini hem hızlı hem sorunsuz, hem de zamanında yaparak müşterilerinden tam not almaktadır. Deneyimli ekibimiz, özel dizayn edilmiş araçlarımız ve 7/24 hizmetimiz ile sizlerin de eşyalarınızı taşımak için buradayız. Bize ihtiyacınız olduğu her an ulaşarak en uygun fiyata hizmet alabilirsiniz. Parça eşya taşımacılığı yapan firmalar arasında lider konumdayız. Geniş araç filomuz ve deneyimli personellerimiz ile müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Mobilya, tekstil ürünleri, mutfak eşyası, beyaz eşya gibi taşınmasını istediğiniz tüm eşyalarınızı parça eşya taşımacılığı sistemi ile anında taşıyoruz. Bize hemen şimdi ulaşarak her konuda destek ve hizmet alabilirsiniz.
Firma bünyesinde bulunan araçlar ile parça eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet için düzenli olarak günlük, haftalık ve aylık olmak üzere seferler organize edilir. Parça eşya taşıtacak müşterimize uygun bir zamanda uygun ücret karşılığında parsiyel (parça eşya) eşyalarının nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Tüm yurt geneline günlük parsiyel taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Parsiyel taşıma için İstanbul Ege Nakliyat elinizde bulunan parça eşyalarınızı zamana uygun olarak güvenle şehir içi ve şehirler arası taşımaktadır. Her bütçeye uygun parsel ev eşyası taşıma fiyatlarımız ile şehirler arası nakliye de uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz az sayıda eşya taşıma veya komple ev taşıma işleminiz için firma olarak her zaman yanınızdayız. Ülkemizin dört bir yanında bulunan ofislerimiz ve araç filomuz ile tüm Türkiye içerisinde eşyalarınızı güvenle taşımaktayız.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sigorta yapıyoruz. Nakliye iş kolu ile ilgili sigortalar için yasal bir zorunluluk yoktur. Müşterilerimize bizim ile iletişime geçtikleri an sigorta yapmalarını öneriyoruz. Sigorta uygulanması fiyata ekstra bir yük bindireceğinden bu hizmet tamamen istek doğrultusunda uygulanır.

Biz Sizi Arayalım

Paylaşın:

Çağrı Merkezi Whatsapp Destek