Ege Parça Eşya Taşıma

İstanbul – Bodrum Parça Eşya Taşıma

İstanbul – Bodrum Parça Eşya Taşıma

Farklı bir şehre bir eşya göndermek istiyorsunuz fakat yüksek kargo bedeli yerine çok daha uygun şartlarda bir hizmet almak istiyorsunuz. Bu durumda İstanbul Bodrum parça eşya nakliye hizmetleriyle muhakkak tanışmalısınız. Çünkü oldukça uygun şartlarda bu hizmeti sağlamaktayız ve kaliteli hizmetlerimizi uzun senelerdir devam ettiriyoruz. Üstelik çalışmalarımızdan faydalanarak kargoya göre %70 oranında çok daha tasarruflu bir biçimde eşyanızı yerine ulaştırabiliyorsunuz.

Tek yapmanız gerekli olan firmamızın 7/24 açık bulundurulan telefon numaralarını aramak ve yetkililerimizden uzman destek istemek olacaktır. Sonrasında artık sizlerin bir şey yapmasına gerek kalmıyor ve belirttiğiniz tarih boyunca eşyanızı teslim alacak ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz.

Tabi takdir edeceğiniz gibi bu hizmet türü de tıpkı diğer hizmet sektörlerinde olduğu gibi kurumsallık gerektiriyor. Dolayısıyla Bodrum parsiyel nakliyat alanında sizlere uzman hizmetler üreten firmamızın tercih edilmesinde büyük yarar olduğunu düşünüyoruz. Bu kısa hatırlatma ardından isterseniz şimdi de olduğumuz çalışmaların neler olduğuna bakalım. Eşyanın bulunduğu adrese ulaştıktan sonra önceliğimiz bir izolasyon çalışmasıdır. Bu izolasyon çalışmasında strafor köpük, balonlu naylon malzeme, koliler ve son olarak streç film kullanıyoruz.

Ayrıca tüm nakil çalışması eşya sigortalama sistemi sayesinde gerçekleştiği için huzurlu bir süreç yaşıyorsunuz. Eşyanızın izolasyon işlemleri bittikten sonra eşyayı teslim aldığımıza dair sizlere bir belge düzenliyoruz ve eşya ile beraber adresinizden ayrılıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Parça eşya taşımacılığı, az sayıdaki eşyalarınızın eşya hassasiyeti ön planda tutularak güvenli ve hızlı bir şekilde taşınması işlemidir. Taşınma işlemi istediğiniz iki konum arasında yapılır ve deneyimli ekiplerimiz tarafından ambalajlanır ve hazırlanır. Bu işlem gerçekleştirilirken eşyalarınızın güvenliği ve gizliliği bizim için önemlidir. 25 yıllık deneyimlerimiz ve binlerce mutlu müşterimizin bizi tercih etmesinin başlıca sebeplerinden birisi budur.
Firmamız taşıma işlemlerini hem hızlı hem sorunsuz, hem de zamanında yaparak müşterilerinden tam not almaktadır. Deneyimli ekibimiz, özel dizayn edilmiş araçlarımız ve 7/24 hizmetimiz ile sizlerin de eşyalarınızı taşımak için buradayız. Bize ihtiyacınız olduğu her an ulaşarak en uygun fiyata hizmet alabilirsiniz. Parça eşya taşımacılığı yapan firmalar arasında lider konumdayız. Geniş araç filomuz ve deneyimli personellerimiz ile müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Mobilya, tekstil ürünleri, mutfak eşyası, beyaz eşya gibi taşınmasını istediğiniz tüm eşyalarınızı parça eşya taşımacılığı sistemi ile anında taşıyoruz. Bize hemen şimdi ulaşarak her konuda destek ve hizmet alabilirsiniz.
Firma bünyesinde bulunan araçlar ile parça eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet için düzenli olarak günlük, haftalık ve aylık olmak üzere seferler organize edilir. Parça eşya taşıtacak müşterimize uygun bir zamanda uygun ücret karşılığında parsiyel (parça eşya) eşyalarının nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Tüm yurt geneline günlük parsiyel taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Parsiyel taşıma için İstanbul Ege Nakliyat elinizde bulunan parça eşyalarınızı zamana uygun olarak güvenle şehir içi ve şehirler arası taşımaktadır. Her bütçeye uygun parsel ev eşyası taşıma fiyatlarımız ile şehirler arası nakliye de uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz az sayıda eşya taşıma veya komple ev taşıma işleminiz için firma olarak her zaman yanınızdayız. Ülkemizin dört bir yanında bulunan ofislerimiz ve araç filomuz ile tüm Türkiye içerisinde eşyalarınızı güvenle taşımaktayız.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sigorta yapıyoruz. Nakliye iş kolu ile ilgili sigortalar için yasal bir zorunluluk yoktur. Müşterilerimize bizim ile iletişime geçtikleri an sigorta yapmalarını öneriyoruz. Sigorta uygulanması fiyata ekstra bir yük bindireceğinden bu hizmet tamamen istek doğrultusunda uygulanır.

Biz Sizi Arayalım

Paylaşın:

Çağrı Merkezi Whatsapp Destek