Ege Parça Eşya Taşıma

İstanbul – İzmir Parça Eşya Taşıma

İstanbul – İzmir Parça Eşya Taşıma

Kargo yöntemine göre çok daha ucuz ve uygun parsiyel eşya nakliyat hizmetleri için doğru noktadasınız efendim İstanbul İzmir parça eşya nakliye hizmetlerinin sunulduğu sayfamızı lütfen yakından takip ediniz. Çünkü parsiyel nakliyat hizmetlerimizin içerisinde ticari gönderilerin de bulunduğu bir konsept söz konusudur. Dolayısıyla birden çok koliden oluşan gönderilerde olmak üzere değişik bir şehre ulaştırılmasını arzu ettiğiniz tüm eşyaları bu sistem üzerinden gönderebiliyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak için tek yapmanız gerekli olan firmamız yetkililerine ulaşmak ve eşyanın bulunduğu adresi bildirmek olacaktır. Sonrasında profesyonel ekibimiz adresten bu eşya yada eşyaları alarak gerekli işlemleri özenli bir biçimde gerçekleştiriyor.

Elbette firmamız İzmir-İstanbul arası parça eşya nakliye hizmetlerini uzun senelerdir devam ettiriyor. Dolayısıyla bilgi birikimimiz ve tecrübemizden sizlerin de maksimum seviyede yararlanacağınızı düşünüyoruz. Bu noktada kısa bir hatırlatma yaptıktan sonra konumuza devam edelim. Daha önce parsiyel eşya nakliye yöntemiyle herhangi bir eşya göndermemiş olabileceğiniz için bu sistemde büyük parça eşyaların taşındığını bilmenizde yarar görüyoruz. Sözgelimi ayrı bir şehre göndereceğiniz eşyanın koltuk ya da buzdolabı büyüklüğünde ebatları ve boyutları bakımından yer kaplayan eşyalar olması gerekmektedir. Dolayısıyla maalesef küçük parça eşyaları kabul edemediğimizi hatırlatmak istiyoruz.

Tabi takdir edeceğiniz gibi çağımızda halihazırda çok yüksek kargo bedelleri söz konusudur. Dolayısıyla parsiyel nakliye bir bakıma kurtarıcı görevi üstleniyor ve büyük parça eşyaların %60-70 gibi önemli bir oranda hesaplı bir biçimde eşyanın yerine ulaşmasını sağlıyor. Bunun beraberinde bu yolla gerçekleştirilmiş olan nakil çalışmasının evden eve taşıma hizmetlerinde gerçekleştirilmiş olan ambalajlama çalışması ile bir farkı bulunmuyor. Uzman ekibimiz eşyanın bulunduğu adrese geldiğinde bu yalıtımı uygun malzemelerle gerçekleştirdikten sonra yükleme işlemine geçiyor. Ayrıca eşyayı sizden teslim aldığınıza dair bir belge düzenliyoruz ve eşyanız ulaşacağı yere sigortalı bir biçimde naklediliyor. Lütfen İstanbul İzmir parça eşya nakliye hizmetlerimizle alakalı olarak sormak ya da bilmek istediklerinizi firmamıza aktarmaktan çekinmeyiniz. Yetkililerimiz sizleri makul düzeydeki fiyatlarımız ve hizmetlerimizin detayları ile alakalı olarak ayrıntılı şekilde bilgilendireceklerdi

Sıkça Sorulan Sorular

Parça eşya taşımacılığı, az sayıdaki eşyalarınızın eşya hassasiyeti ön planda tutularak güvenli ve hızlı bir şekilde taşınması işlemidir. Taşınma işlemi istediğiniz iki konum arasında yapılır ve deneyimli ekiplerimiz tarafından ambalajlanır ve hazırlanır. Bu işlem gerçekleştirilirken eşyalarınızın güvenliği ve gizliliği bizim için önemlidir. 25 yıllık deneyimlerimiz ve binlerce mutlu müşterimizin bizi tercih etmesinin başlıca sebeplerinden birisi budur.
Firmamız taşıma işlemlerini hem hızlı hem sorunsuz, hem de zamanında yaparak müşterilerinden tam not almaktadır. Deneyimli ekibimiz, özel dizayn edilmiş araçlarımız ve 7/24 hizmetimiz ile sizlerin de eşyalarınızı taşımak için buradayız. Bize ihtiyacınız olduğu her an ulaşarak en uygun fiyata hizmet alabilirsiniz. Parça eşya taşımacılığı yapan firmalar arasında lider konumdayız. Geniş araç filomuz ve deneyimli personellerimiz ile müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Mobilya, tekstil ürünleri, mutfak eşyası, beyaz eşya gibi taşınmasını istediğiniz tüm eşyalarınızı parça eşya taşımacılığı sistemi ile anında taşıyoruz. Bize hemen şimdi ulaşarak her konuda destek ve hizmet alabilirsiniz.
Firma bünyesinde bulunan araçlar ile parça eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet için düzenli olarak günlük, haftalık ve aylık olmak üzere seferler organize edilir. Parça eşya taşıtacak müşterimize uygun bir zamanda uygun ücret karşılığında parsiyel (parça eşya) eşyalarının nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Tüm yurt geneline günlük parsiyel taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Parsiyel taşıma için İstanbul Ege Nakliyat elinizde bulunan parça eşyalarınızı zamana uygun olarak güvenle şehir içi ve şehirler arası taşımaktadır. Her bütçeye uygun parsel ev eşyası taşıma fiyatlarımız ile şehirler arası nakliye de uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz az sayıda eşya taşıma veya komple ev taşıma işleminiz için firma olarak her zaman yanınızdayız. Ülkemizin dört bir yanında bulunan ofislerimiz ve araç filomuz ile tüm Türkiye içerisinde eşyalarınızı güvenle taşımaktayız.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sigorta yapıyoruz. Nakliye iş kolu ile ilgili sigortalar için yasal bir zorunluluk yoktur. Müşterilerimize bizim ile iletişime geçtikleri an sigorta yapmalarını öneriyoruz. Sigorta uygulanması fiyata ekstra bir yük bindireceğinden bu hizmet tamamen istek doğrultusunda uygulanır.

Biz Sizi Arayalım

Paylaşın:

Çağrı Merkezi Whatsapp Destek