Ege Parça Eşya Taşıma

İstanbul – Manisa Parça Eşya Taşıma

İstanbul – Manisa Parça Eşya Taşıma

Büyük parça eşyaların taşınması söz konusu olduğunda artık kargo yerine parsiyel nakliyat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca İstanbul – Manisa parça eşya nakliye lokasyonunda uzman hizmetler üreten firmamızı bu konu da tercih edebilirsiniz efendim. Farkındalık yaratan hizmetlerimizden faydalanmak için tek yapmanız gerekli olan web sayfamızda bulunan telefon numaralarımız ya da WhatsApp uygulamamız üzerinden firmamıza ulaşmak olacaktır. Sonrasında süreç hızlı bir biçimde ilerliyor ve taşınmak arzu ettiğiniz tarihi firmamıza bildirmeniz çalışmanın başlaması için yeterli oluyor.

Kurumsal hizmetleriyle İstanbul – Manisa parsiyel nakliye firması olarak önceliğimiz tabi ki hasarsız bir nakliyeyi sağlamaktır. Buradan hareketle sigortalı eşya nakliye hizmetleri veriyoruz ve huzurlu bir nakil bu sayede gerçekleşmiş oluyor. Ayrıca eşyayı sizden teslim aldığınıza dair bir belge düzenliyoruz. İzninizle bu belge ile alakalı küçük bir hatırlatma yapalım efendim. Sigorta kapsamında nakliyat yapmış olduğumuz için bu belge elinizde nakil süresince kalmalıdır. Şimdi dilerseniz sürecin nasıl işlediğini hakkında sizleri bilgilendirelim. Uygun fiyatlarıyla hizmetlerini aralıksız sürdüren İstanbul – Manisa parça eşya nakliye olarak adresinize ulaştığımızda global standartlarda bir ambalajlama çalışması yapıyoruz. İzolasyonda eşyanın durumuna göre strafor köpük, balonlu naylon malzeme ve streç film kullanıyoruz.

Konumuza devam etmeden önce parsiyel nakliye hizmeti ile alakalı önemli bir hatırlatma daha yapalım. Bu hizmet türünde küçük parça eşyaların taşınması maalesef söz konusu değildir efendim. Dolayısıyla göndermek arzu ettiğiniz eşyanın boyut ve ebatlarının büyük ölçekte olması gerekmektedir diyebiliriz. Örnek vermek gerekirse bir oturma grubu, çamaşır makinesi veya buzdolabı gibi büyüklüklere sahip eşyalarınızı bu hizmetimiz aracılığıyla arzu ettiğiniz yere ulaştırabilirsiniz. Bunun beraberinde lojistik amaçlı çok sayıda koli ya da çuvaldan oluşan gönderilerinizde yine bu hizmetimiz kapsamında gerçekleşebilmektedir. Ayrıca firmamız Evden Eve Nakliyat, Asansörlü Yük Taşımacılığı ve Eşya Depolama gibi bir hayli önemli farklı hizmetler vermektedir. Dolayısıyla saymış olduğumuz tüm bu çalışmalar için firmamızın etkin hizmetlerinden yararlanmanız mümkündür. Lütfen İstanbul – Manisa parça eşya nakliye hizmetlerine günün her saatinde ulaşmaktan çekinmeyiniz. Firma yetkililerimiz sizleri çok daha ayrıntılı şekilde bilgilendirmek üzere telefonları başında olacaktır. Kuruluşumuzu seçtiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Parça eşya taşımacılığı, az sayıdaki eşyalarınızın eşya hassasiyeti ön planda tutularak güvenli ve hızlı bir şekilde taşınması işlemidir. Taşınma işlemi istediğiniz iki konum arasında yapılır ve deneyimli ekiplerimiz tarafından ambalajlanır ve hazırlanır. Bu işlem gerçekleştirilirken eşyalarınızın güvenliği ve gizliliği bizim için önemlidir. 25 yıllık deneyimlerimiz ve binlerce mutlu müşterimizin bizi tercih etmesinin başlıca sebeplerinden birisi budur.
Firmamız taşıma işlemlerini hem hızlı hem sorunsuz, hem de zamanında yaparak müşterilerinden tam not almaktadır. Deneyimli ekibimiz, özel dizayn edilmiş araçlarımız ve 7/24 hizmetimiz ile sizlerin de eşyalarınızı taşımak için buradayız. Bize ihtiyacınız olduğu her an ulaşarak en uygun fiyata hizmet alabilirsiniz. Parça eşya taşımacılığı yapan firmalar arasında lider konumdayız. Geniş araç filomuz ve deneyimli personellerimiz ile müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Mobilya, tekstil ürünleri, mutfak eşyası, beyaz eşya gibi taşınmasını istediğiniz tüm eşyalarınızı parça eşya taşımacılığı sistemi ile anında taşıyoruz. Bize hemen şimdi ulaşarak her konuda destek ve hizmet alabilirsiniz.
Firma bünyesinde bulunan araçlar ile parça eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet için düzenli olarak günlük, haftalık ve aylık olmak üzere seferler organize edilir. Parça eşya taşıtacak müşterimize uygun bir zamanda uygun ücret karşılığında parsiyel (parça eşya) eşyalarının nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Tüm yurt geneline günlük parsiyel taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Parsiyel taşıma için İstanbul Ege Nakliyat elinizde bulunan parça eşyalarınızı zamana uygun olarak güvenle şehir içi ve şehirler arası taşımaktadır. Her bütçeye uygun parsel ev eşyası taşıma fiyatlarımız ile şehirler arası nakliye de uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz az sayıda eşya taşıma veya komple ev taşıma işleminiz için firma olarak her zaman yanınızdayız. Ülkemizin dört bir yanında bulunan ofislerimiz ve araç filomuz ile tüm Türkiye içerisinde eşyalarınızı güvenle taşımaktayız.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sigorta yapıyoruz. Nakliye iş kolu ile ilgili sigortalar için yasal bir zorunluluk yoktur. Müşterilerimize bizim ile iletişime geçtikleri an sigorta yapmalarını öneriyoruz. Sigorta uygulanması fiyata ekstra bir yük bindireceğinden bu hizmet tamamen istek doğrultusunda uygulanır.

Biz Sizi Arayalım

Paylaşın:

Çağrı Merkezi Whatsapp Destek