Ege Parça Eşya Taşıma

İstanbul – Muğla Parça Eşya Taşıma

İstanbul – Muğla Parça Eşya Taşıma

Bilindiği üzere kargo ile yapılan gönderiler bir hayli yüksek maliyetlerle yerine ulaştırılabiliyor. Ancak İstanbul – Muğla parça eşya nakliye hizmetlerinden faydalanarak büyük boyutlu bir parça kargolarınızı oldukça uygun maliyetlerle yerine ulaştırmanız pekâlâ mümkün efendim. İzin verirseniz bu noktada küçük bir hatırlatma yaparak konumuza devam edelim. Az önce de belirttiğimiz üzere hizmetimiz yalnızca büyük boyutlu eşyaları kapsıyor ve küçük parça eşyalar bu yol ile taşınmamaktadır. Dolayısıyla parça eşya nakliye hizmetinden yararlanabilmek için göndermek arzu ettiğiniz eşyanın buzdolabı, çamaşır makinesi ya da mobilya grubu gibi hacim ve boyutları bakımından büyük eşyalar olması gerekmektedir. Peki, süreç nasıl işliyor. Dilerseniz hemen hizmetlerimizin ayrıntıları hakkında sizleri bilgilendirelim.

Kargo yöntemine göre %70 oranında tasarruf sağlamakta olan parsiyel nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak için firmamızın 7/24 açık bulundurulan telefonlarını aramanız yeterli oluyor. Göndermek arzu ettiğiniz eşyanın fiziki boyutlarını yetkililerimize tarif ettikten sonra bu eşyaya uygun bir araç tahsis ediyoruz ve ekibimiz belirttiğiniz adrese geliyor. Gönderilecek eşyanın sökülmesi gerekmektedir. söküm işlemlerini yapan alanında uzman çalışanlarımız hızlı bir biçimde izolasyon işlemlerini yapıyor. Bu işlem poliüretan balonlu naylonlar, strafor köpük ya da benzer izolasyon malzemeleriyle gerçekleştirilmektedir. Daha sonra ekiplerimiz eşyayı sizden teslim aldıklarına dair bir belge düzenliyor ve sizlere takdim ederek eşya ile beraber adresten ayrılıyor. Bu noktadan sonra artık eşyanız nakli gerçekleştirecek esas araca doğru yola çıkarılıyor.

Elbette parça eşya nakliye hizmeti Yalnızca şehir içi gönderileri kapsamıyor. Daha da önemlisi ülkemizin her bölgesine bu yol ile eşya gönderebiliyorsunuz. Ayrıca kurumsal hizmetler sağlamakta olan bir şirket olmamız sebebiyle bu tarz bir hizmette firmamızı tercih edeceğinizi düşünüyoruz. Çünkü İstanbul Muğla parça eşya nakliye hizmetleri olarak emanetimizde bulunan eşya yerine ulaşıncaya kadar sigortalı sistemle taşınmaktadır. Dolayısıyla huzurlu bir nakil süreci söz konusudur diyebiliriz. Bunun beraberinde firmamızdan hemde Evden Eve Nakliyat ya da karayolu yük nakliyecılığı gibi diğer taşımacılık hizmetlerini de talep edebileceğinizi lütfen unutmayınız. Güler yüzlü anlayışı ve kurumsal çalışmaları ile İstanbul – Muğla parça eşya nakliye hizmetlerini seçtiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz efendim. Arayın görüşelim optimum çözümlerimiz sizleri bekliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Parça eşya taşımacılığı, az sayıdaki eşyalarınızın eşya hassasiyeti ön planda tutularak güvenli ve hızlı bir şekilde taşınması işlemidir. Taşınma işlemi istediğiniz iki konum arasında yapılır ve deneyimli ekiplerimiz tarafından ambalajlanır ve hazırlanır. Bu işlem gerçekleştirilirken eşyalarınızın güvenliği ve gizliliği bizim için önemlidir. 25 yıllık deneyimlerimiz ve binlerce mutlu müşterimizin bizi tercih etmesinin başlıca sebeplerinden birisi budur.
Firmamız taşıma işlemlerini hem hızlı hem sorunsuz, hem de zamanında yaparak müşterilerinden tam not almaktadır. Deneyimli ekibimiz, özel dizayn edilmiş araçlarımız ve 7/24 hizmetimiz ile sizlerin de eşyalarınızı taşımak için buradayız. Bize ihtiyacınız olduğu her an ulaşarak en uygun fiyata hizmet alabilirsiniz. Parça eşya taşımacılığı yapan firmalar arasında lider konumdayız. Geniş araç filomuz ve deneyimli personellerimiz ile müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Mobilya, tekstil ürünleri, mutfak eşyası, beyaz eşya gibi taşınmasını istediğiniz tüm eşyalarınızı parça eşya taşımacılığı sistemi ile anında taşıyoruz. Bize hemen şimdi ulaşarak her konuda destek ve hizmet alabilirsiniz.
Firma bünyesinde bulunan araçlar ile parça eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet için düzenli olarak günlük, haftalık ve aylık olmak üzere seferler organize edilir. Parça eşya taşıtacak müşterimize uygun bir zamanda uygun ücret karşılığında parsiyel (parça eşya) eşyalarının nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Tüm yurt geneline günlük parsiyel taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Parsiyel taşıma için İstanbul Ege Nakliyat elinizde bulunan parça eşyalarınızı zamana uygun olarak güvenle şehir içi ve şehirler arası taşımaktadır. Her bütçeye uygun parsel ev eşyası taşıma fiyatlarımız ile şehirler arası nakliye de uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz az sayıda eşya taşıma veya komple ev taşıma işleminiz için firma olarak her zaman yanınızdayız. Ülkemizin dört bir yanında bulunan ofislerimiz ve araç filomuz ile tüm Türkiye içerisinde eşyalarınızı güvenle taşımaktayız.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sigorta yapıyoruz. Nakliye iş kolu ile ilgili sigortalar için yasal bir zorunluluk yoktur. Müşterilerimize bizim ile iletişime geçtikleri an sigorta yapmalarını öneriyoruz. Sigorta uygulanması fiyata ekstra bir yük bindireceğinden bu hizmet tamamen istek doğrultusunda uygulanır.

Biz Sizi Arayalım

Paylaşın:

Çağrı Merkezi Whatsapp Destek